درباره شرکت

رویکو

شرکت صنعت نفـت رایـبُـد، به منظور مشارکت در بازارهای انرژی داخلی و بین‌المللی و با هدف توسعه بخش انرژی ایران در سال 1397 با نام اختصاری «رویکو» تاسیس شد. 

هسته اصلی کسب‌وکار ما، کنـترل و ابزار دقیـق، اندازه‌گیری جـریان سیال و مخـازن ذخیره را شامل می‌شود که در ضمن آن‌ها بنیان تلاش‌های رویکو دستیابی به توسعه پایدار با تأکید بر ملاحظات زیست‌محیطی است. برای نیل به این منظور، ما بر بهره‌گیری از مجرب‌ترین متخصصان و مهندسان، تکنولوژی روز، و مدیریت کارآمد در یک فضای سازمانی بهینه تمرکز نموده‌ایم. تیم رویکو، دارای تاییدیه اداره نظارت بر صادرات و مبادرات نفتی در زمینه کالیبراسیون مخازن می‌باشد و  تا به حال پروژه‌های بزرگ متعددی را با موفقیت به پایان رسانیده است.


زمینه‌های فعالیت رویکو:

  • مخازن ذخیره (کالیبراسیون ، بازرسی ، طراحی ، ساخت انواع مخازن کروی، استوانه ای، افقی، جایگاهی)
  • سیستم های اندازه گیری سیال - میترینگ و پرووینگ (تامین، کالیبراسیون انواع فلو میتر و پروور، طراحی و ساخت اسکید و راه اندازی، تامین، نصب و راه اندازی و برنامه نویسی فلو کامپیوتر)
  • تجهیزات ابزار دقیق (تامین و ساخت و راه اندازی، کالیبراسیون Level Meters، تامین ترانسمیتر های دما و فشار )
  • شیرآلات صنعتی ( تامین، طراحی و ساخت، تعمیر انواع شیر ها از جمله شیر های 4 راهه، بال ولو و ...)
  • طراحی، مهندس، تعمییر، نگهداری و تامیین تجهیزات مرتبط با سیستم های اندازه گیری جریان سیال و صحت سنج های آن شامل: پروور ، ظروف اندازه گیری ( کن) ، شیر 4 راهه ، توپک (بال پروور) ، اسکید میترینگ، دستگاه های نمونه گیر سیال (سمپلینگ سیستم)، شیر های کنترلی، فلو سویچ، دتکتور سویچ و .....