کالیبراسیون

کالیبراسیون، علم سنجش دقیق و تعیین میزان خطای تجهیزات اندازه‌گیری ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی است.

معمولا تجهیزات پس از مدتی کار کردن در اندازه‌گیری دچار خطا می‌شوند و این امر در ادامه فعالیت بر تمامی جنبه‌های کمی و کیفی کار تاثیر منفی می‌گذارد. کالیبراسیون هم‌چنین برای حفظ روابط پیمانکاری شما با مشتریان، ارگان‌های دولتی و بیمه، ضروری می‌باشد.

بنابراین انجام کالیبراسیون علاوه بر افزایش دقت لازم، عملکرد صحیح کل پروسه را نیز تضمین می‌نماید. 

ما اطمینان می‌دهیم که با همکاری تیم رویکو، علاوه بر جلوگیری از بروز خطاهای پرهزینه، از بالاترین درجه دقت اندازه‌گیری نیز بهره‌مند خواهید شد. تیم رویکو در موارد زیر آماده خدمت‌رسانی می‌باشد:

 کالیبراسیون مخازن

خدمات کالیبراسیون مخازن به شما کمک می‌کند تا میزان یا حجم دقیق مخازن بزرگ ذخیره نفت، فرآورده های نفتی و مواد شیمیایی را اندازه‌گیری و صحت آن را تأیید کنید. این شرکت دارای سابقه طولانی در زمینه کالیبراسیون مخازن کروی، استوانه ای عمودی و افقی، دوجداره، مدفون و جایگاهی می باشد. در عملیات کالیبراسیون مخازن حجم دقیق هر مخزن بر اساس روش های استاندارد API تعیین و بر اساس آن جداول اندازه گیری بر اساس حجم مخزن در سانت و یا هر واحد طولی مورد درخواست تهیه می گردد.

کالیبراسیون کنتورهای جریان سیال

نظر به لزوم کالیبراسیون دوره ای تجهیزات اندازه گیری جریان سیال، این مجموعه اقدام به تهیه تجهیزات لازم شامل پکیج مستر میتر جهت کالیبراه کرده فلومیتر های با سایز و دبی متفاوت نموده است و آماده خدمت رسانی به شما می باشد. خدمات این شرکت شامل کالیبداسیون فلو میتر های PD ، توربینی ، جرمی یا Mass و کوریولیس همچنین میتر های جایگاه های CNG می باشد.

 کالیبراسیون صحت‌سنج‌ها

این شرکت با در اختیار داشتن بهترین و با تجربه‌ترین متخصصین در زمینه کالیبراسیون انواع صحت سنج ها (Water draw) مطابق استاندارد  API MPMS 4.9 به با استفاده از مستر پروور و ظروف اندازه گیری دقیق آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد، لازم به ذکر است این شرکت دارای تاییدیه های لازم از اداره محترم نظارت بر صادرات و مبادلات نفتی در این زمینه می‌باشد.